Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, flerdelat glas med fasettslipade kanter, ram i ek, ca 92x62 cm

Bruksslitage

691232

2019-10-21