Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL för vägg, 1960-tal, stomme i teak, utdragbar låda, mått ca 98x46 cm

Bruksslitage

691243

2019-10-21