Toalettpappershållare 1-par

Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par
Toalettpappershållare 1-par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOALETTPAPPERSHÅLLARE, 1-par, 1900-talets slut, stomme massiv mässing, höjd ca 71 cm

Smärre slitage

691268

2019-10-21