Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMILE GALLÉ, vas, Frankrike, överfång i grönt och lila, signerad Gallé, höjd ca 20,5
Fot nagg
691276
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här