Emile Gallé vas

Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas
Emile Gallé vas

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

EMILE GALLÉ, vas, Frankrike, överfång i grönt och lila, signerad Gallé, höjd ca 20,5

Fot nagg

691276

2019-10-19