efter Matisse färglitografi

efter Matisse färglitografi
efter Matisse färglitografi
efter Matisse färglitografi
efter Matisse färglitografi
efter Matisse färglitografi
efter Matisse färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter: Nakenakt, signerad i trycket H Matisse oct -49, ur DLM 46-47, 1952, färglitografi, bildmått ca 36x26 cm

691277

2019-10-27