Skulptur efter Antonio Canova
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, efter Antonio Canova (1757-1822) Napoleon Bonaparte, brons, sockeln i polerat sten, märkt med bronsgaranti "J.B Deposee" Paris, numrerad A6754, höjd ca 25 cm
slitage på hatten, smärre repor, repa på stensockel,
691279
2019-10-21