Lockurnor Rörstand

Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand
Lockurnor Rörstand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 2 st, Rörstand, 1900-talets början början, Rörstand, Nils Emil Lundström, höjd ca 18-25 cm

Den större med mindre fotnagg

691281

2019-10-19