Stig Lindberg Colorado

Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado
Stig Lindberg Colorado

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, servis, 5 dlr, "Colorado", 5 st. 1900-talets mitt, kaffekoppar m. fat, flintgods, Gustavsberg

Smärre bruksslitage

691287

2019-10-21