Veikko Haukkavaara skulptur

Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur
Veikko Haukkavaara skulptur

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

300 EUR

VEIKKO HAUKKAVAARA (1921-2004) Glad fågel, signerad samt daterad -89, metallskulptur, höjd 30 cm

691291

2019-10-24