Bordslampa retro

Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro
Bordslampa retro

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal, med röd skärm i plåt, stomme i mässing, höjd ca 39

Smärre repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, omdragen då knapp ur funktion

691304

2019-10-21