Rut Bryk relief med fjäril
Klubbat för:
2 700 EUR
Arviointi
1 200 EUR
Kuvaus
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, LÅDA, fjäril, signerad Bryk, sent 1950-tal, blå glaserad keramik, 12,2x12,3x4 cm
Kuntoraportti
691310
Päivämäärä:
2019-11-03