Stövelknekt gjutjärn

Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn
Stövelknekt gjutjärn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÖVELKNEKT, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, Bolinder, Stockholm, stämplad, längd ca 30 cm

Senare bemålning

691318

2019-10-21