C.o Steel oljemålning

C.o Steel oljemålning
C.o Steel oljemålning
C.o Steel oljemålning
C.o Steel oljemålning
C.o Steel oljemålning
C.o Steel oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C.O STEEL (1900-tal): Motiv med saint bernards hund, signerad C.o Steele, olja på pannå, 21x26 cm

691322

2019-10-20