Klubbat för:
3 900 EUR
Utropspris
1 200 EUR
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, LÅDA. Fjärilar, signerad Bryk, Sent 1950-tal, orange glaserad keramik, 12,4x24,8x4 cm
691327
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här