Rut Bryk relief med fjärilar

Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar
Rut Bryk relief med fjärilar

Klubbat för:

3 900 EUR

Arviointi

1 200 EUR

Kuvaus

RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, LÅDA. Fjärilar, signerad Bryk, Sent 1950-tal, orange glaserad keramik, 12,4x24,8x4 cm

Kuntoraportti

691327

Päivämäärä:

2019-11-03