Rut Bryk relief med fjärilar
Klubbat för:
3 900 EUR
Arviointi
1 200 EUR
Kuvaus
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, LÅDA. Fjärilar, signerad Bryk, Sent 1950-tal, orange glaserad keramik, 12,4x24,8x4 cm
Kuntoraportti
691327
Päivämäärä:
2019-11-03