Pascal Mourgue bordslampor

Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor
Pascal Mourgue bordslampor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PASCAL MOURGUE, bordslampor, 1 par, tillverkade för Ligne Roset, stomme i förkromad metall, signerade på utsidan samt etikettmärkta undertill, lampfotens höjd ca 40 cm

Fungerar vid test, dock SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, en lampsockel skadad, senare skärmar från SmålandsDesign

691329

2019-10-21