Pascal Mourgue bordslampor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PASCAL MOURGUE, bordslampor, 1 par, tillverkade för Ligne Roset, stomme i förkromad metall, signerade på utsidan samt etikettmärkta undertill, lampfotens höjd ca 40 cm
Fungerar vid test, dock SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, en lampsockel skadad, senare skärmar från SmålandsDesign
691329
2019-10-21