Oidentifierad konstnär 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med rökande man, otydligt signerad, olja på metallplåt, ca 20x16 cm

Krackeleringar

691331

2019-10-20