Appliquer Louis Seizestil

Appliquer Louis Seizestil
Appliquer Louis Seizestil
Appliquer Louis Seizestil
Appliquer Louis Seizestil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, gulmetall, 1900-talets början, Louis Seizestil, bronserade, för tre ljus, behängd med prismor, höjd ca 39 cm

Senare bronsering, borrade för el, slitage, enstaka prismor saknas

691333

2019-10-19