Wiktor Korecki oljemålning

Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning
Wiktor Korecki oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIKTOR KORECKI (Ukraina/Polen, 1890-1980): Vinterlandskap i nattetid, signerad Wiktor Korecki, olja på duk, ca 51X61 cm

691335

2019-10-19