Oidentfierad konstnär

Oidentfierad konstnär
Oidentfierad konstnär
Oidentfierad konstnär
Oidentfierad konstnär

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på kopparplåt, ca 22x17,5 cm

691345

2019-10-20