Birger Kaipiainen fat med klöver

Klubbat för:

1 450 EUR

Utropspris

1 200 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, DEKORATIONSFAT, stengods, signerad Kaipiainen, polykrom dekor med klöver, bredd 45 cm

Flertal kantnagg

691355

2019-11-03