Bertil Vallien karaff

Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff
Bertil Vallien karaff

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN, karaff, Kosta Boda, svart fot, färgskala mellan blått, rött samt orange, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, smuts, smärre repor, lagning på gummilist, andrahandssortering

691357

2019-10-21