Stig Lindberg skål oxblodsglasyr

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, skål, Gustavsberg, stengods med oxblodsglasyr, höjd 8, diam ca 16 cm, signerad Stig L och studiohanden

Minimalt slitage

691378

2019-10-21