Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, SALTKAR, SKED, GAFFEL, FAT, 9 dlr., silver, bland annat England, varierande tillverkare, vikt ca 570 g

Slitage, stötskador

691381

2019-10-19