Spegel Art Déco
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920-tal, art déco, AB Svenska Guldlistfabriken, Karlstad, silverbemålad med gröna detaljer i ramen, 90x30 cm
Smärre slitage på färg, krön något lös, smuts, smärre avslag på nedre krön
691382
2019-10-21