John Lenon litografi

John Lenon litografi
John Lenon litografi
John Lenon litografi
John Lenon litografi
John Lenon litografi
John Lenon litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN LENNON, Litografi, "Hug", med vattenmärke och stämpel, numrerad 1452/3000E, bildmått ca 49 x 39 cm

A Bruce McGraw Graphics publication. (212).679.7823 Copyright 1988. The John Lennon Estate Authorized by Yoko Ono. Marigold enterprises Ltd N.Y.C. Bag One

691387

2019-10-22