Arne Jacobsen Liljan karmstolar
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 4 st "Liljan", även kallad "Måsen", modellnumemr 3208, karmstolar, Fritz Hansen, klädda i svart skinn, förkromade stålben, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage, smärre repor
691394
2019-10-22