Sigill brevkniv bläckhorn
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIGILL, BREVKNIV, BLÄCKHORN, 4 dlr., glas, mässing samt emalj, 1800-talets slut, bläckhornets höjd ca 7 cm, brevkniven 19 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift Maria Theresia av Portugal
Kuntoraportti
691397
Päivämäärä:
2019-10-19