Helmer Hertzhoff färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER HERTZHOFF (1873-1958): Norrsken, signerad, färglitografi, bildmått ca 44x36 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

691416

2019-10-22