Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal EWÅ, B66, mässing, skärm svart lackerad metall, sockel i teak, höjd ca 47 cm

Mindre skrapmärke på skärmen, smärre slitage, funktionen garnteras ej

691423

2019-10-22