Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSARMATUR, jugend, 1920-/30-tal, sannolikt Tyskland, stomme i patinerad zink, skärmen med orange textil samt. med reliefdekor av faklor, höjd ca 52 cm
Dekoren med lagningar,
691425
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här