Carl Malmsten nattduksbord

Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord
Carl Malmsten nattduksbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, nattduksbord, 1 par, "Birgitta", Bodafors, 1962, vitmålade, låda i sargen, hyllplan, kallstämplade, bredd 38, djup 59 cm, höjd 61 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, senare målning.

691431

2019-10-29