Roddare

Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare
Roddare

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RODDARE, 1910-20-tal, Tyskland, lackerad/handmålad plåt i brunt och grått, roddare med detaljer i rött, löstagbara åror, ställbart roder, urverksdriven, längd ca 33 cm

Lackskador

691437

2019-11-02