Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
RODDARE, 1910-20-tal, Tyskland, lackerad/handmålad plåt i brunt och grått, roddare med detaljer i rött, löstagbara åror, ställbart roder, urverksdriven, längd ca 33 cm
Lackskador
691437
2019-11-02