Greppert Kelch sidovagnsmotorcykel
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GREPPERT & KELCH, sidovagnsmotorcykel 507/8, 1920-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, uniformerad förare med kvinnlig passagerare, spiralfjäderverk, längd ca 17 cm
Föraren saknar vänster arm, parasollets stång av , obetydliga lackskador
691441
2019-11-02