Greppert Kelch sidovagnsmotorcykel

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GREPPERT & KELCH, sidovagnsmotorcykel 507/8, 1920-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, uniformerad förare med kvinnlig passagerare, spiralfjäderverk, längd ca 17 cm

Föraren saknar vänster arm, parasollets stång av , obetydliga lackskador

691441

2019-11-02