Autografer Torbjörn Fälldins regering

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFER, (3) regering Fälldin I och Fälldin II, 3 st., fotografier monterat på kartong, 30x40, 31x41 resp 46x48 cm

Proveniens: Ingemar Mundebo dödsbo

Smärre skador

691442

2019-10-20