Albert Engström

Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): Fiskare i båt, akvarell, signerad ca 14x20 cm

691443

2019-10-19