Vägglampa industrimodell
Closed
2019-10-20
691450
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, "Tateka", industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar, längd ca 100 cm.
Slitage, intryckningar, ojämnheter i skärm