Vägglampa industrimodell

Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell
Vägglampa industrimodell

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPA, "Tateka", industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar, längd ca 100 cm.

Kuntoraportti

Slitage, intryckningar, ojämnheter i skärm

691450

Päivämäärä:

2019-10-20