Vägglampa industrimodell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPA, "Tateka", industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar, längd ca 100 cm.
Kuntoraportti
Slitage, intryckningar, ojämnheter i skärm
691450
Päivämäärä:
2019-10-20