Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, 4 st, tenn, bla 1700-tal, svenska stämplar, ovalt med konturerat brätte längd ca 48 cm, övriga diameter 23-40 cm
Ovalt med lagning, slitage
691456
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här