Tennfat 4 st bla 1700-tal

Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal
Tennfat 4 st bla 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 4 st, tenn, bla 1700-tal, svenska stämplar, ovalt med konturerat brätte längd ca 48 cm, övriga diameter 23-40 cm

Ovalt med lagning, slitage

691456

2019-11-05