Stop Kina 1700-tal

Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal
Stop Kina 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, höjd ca 16 cm

Nagg, hänkeln lagad

691458

2019-10-20