Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 15 st, hinkar, formar mm, 18/1900-tal, diameter 17-42 cm

Skador, slitage, bucklor

691461

2019-10-20