Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med båt, otydligt signerad, motiv från Stockholms skärgård, olja på duk, 41 x 58 cm
Proveniens C.M Holmquist Konstsalong, Birger Jarlsgatan, Stockholm, 1944
Krackelyrer, smärre gulnad.
691469
2019-10-20