Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med båt, otydligt signerad, motiv från Stockholms skärgård, olja på duk, 41 x 58 cm

Proveniens C.M Holmquist Konstsalong, Birger Jarlsgatan, Stockholm, 1944

Krackelyrer, smärre gulnad.

691469

2019-10-20