Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Kvinna med drapering, signerad Berta Svensson, akvarell, ca 50x33 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
691477
2019-11-25