Berta Svensson-Piehl

Berta Svensson-Piehl
Berta Svensson-Piehl
Berta Svensson-Piehl
Berta Svensson-Piehl
Berta Svensson-Piehl
Berta Svensson-Piehl

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Kvinna med drapering, signerad Berta Svensson, akvarell, ca 50x33 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

691477

2019-11-25