Champagne/ vinkylare

Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare
Champagne/ vinkylare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 2 st, 1900-talets andra hälft, vitmetall, med hänklar, höjd ca 26 cm

Den med maskaroner smärre slitage

691478

2019-10-20