Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Interiör, olja på duk, signerad och daterad B Nordencreutz 32, ca 42x34 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

691488

2019-11-25