Lena Cronqvist, Kvinnliga konstnärer

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938):
Motiv från Koster, signerad och daterad L. Cronqvist 1979. olja på duk, ca 33x41 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

691490

2019-11-25