Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BODHISATTVA, delivs förgylld brons, höjd ca 80 cm
Ärgningar, några skador, varav en del medföljer, mindre limrester
691496
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här