Bodhisattva

Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BODHISATTVA, delivs förgylld brons, höjd ca 80 cm

Ärgningar, några skador, varav en del medföljer, mindre limrester

691496

2019-10-27