PETER FREUDENTHAL, Komposition

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Komposition", signerad och daterad Peter Freudenthal 1980, seriegrafi, numrerad 45/150, ca 19x26 cm

691504

2019-11-10